Ubytování v okolí hradu Grabštejn a Jizerských horách

Hrad Grabštejn leží na severozápad od města Liberec a kousek od Hrádku nad Nisou v zajímavé turistické oblasti Jizerské hory. V Jizerských horách máte k dispozici opravdu rozsáhlý výběr ubytování. Od skromného a levného ubytování v Jizerských horách až po špičkově vybavené hotely, penziony, chaty a chalupy pro náročnější klienty. Moderní ubytovací zařízení v Jizerských horách nabízí nejen dobře vybavené pokoje, ale i možnost saunování, plavání v bazénu, wellness pobyty a různé sportovní aktivity. Jizerské hory jsou ideální místo pro Vaši dovolenou či víkendový pobyt s rodinou a přáteli.

 

Tipy na ubytování v Jizerských horách

hotel perla jizery josefu dulHotel Perla Jizery - Josefův Důl

Hotel Perla Jizery naleznete na okraji turistické obce Josefů důl. Velmi pěkné ubytování, restaurace a školící místnost a navíc exklusivní saunovací altán přímo u říčky, kde se můžete schladit.

Penzion Arnika - Hrabětice

Ubytování v srdci Jizerských hor nabízí penzion Arnika, který naleznete v Hraběticích. V zimě přímo na sjezdovce a v létě u turistických tras...

Chata U Kapličky - Hrabětice, Jizerské hory

Pronajměte si celou chatu nebo apartán v malebné horské vesničce Hrabětice. K dispozici zahrada, bazén a dětské hřiště.

Apartmány Doma - Janov nad Nisou

Rodinné ubytování ve zrekonstruovaném objektu v Janově nad Nisou v Jizerských horách. Rodinné prostředí, lyžařský areál 800 m. 

Kompletní nabídku ubytování v Jizerských horách naleznete na turisticko informačním portálu o Jizerských horách a Liberecku. Tipy na výlet, turistické zajímavosti, kam za sportem, na lyže, na běžky či na tůru...